Střední škola technická a obchodní,
Olomouc, Kosinova 4

Teoretická výuka: Kosinova 872/4, 779 00 Olomouc
Tel.: 585 220 663 (Sekretariát)

Odborný výcvik: U Podjezdu 11, 779 00 Olomouc – Pavlovičky
Tel.: 733 581 545 (zástupce pro OV: 736 628 394)

Domov mládeže: Tř. 17. listopadu 6/A, 779 00 Olomouc
Tel.: 736 628 395 (vedoucí vychovatel: 607 680 749)

E-mail:

REDIZO: 600017133
IZO: 014451085
IČ: 14451085
ID datové schránky: jvzghiy

Vedení školy
Jméno
Funkce
Telefon
RNDr. Petr Konečný
Ředitel školy
736 628 390
Mgr. Marek Kryl
Statutární zástupce ředitele
736 628 392
Mgr. Irena Emanovská
Zástupce ředitele, výchovný poradce
736 628 391
Ing. Petr Orság
Zástupce ředitele pro odborný výcvik
736 628 394
Pedagogický sbor
Jméno
Funkce
Telefon
Ing. Dostálová Pavla
odborné předměty - elektrotechnika
585 220 663 kl. 213
Ing. Ehrenberger Lubomír
odborné předměty - telekomunikace
585 220 663 kl. 210
Mgr. Emanovská Irena
MAT
585 220 663 kl. 203
Mgr. Emanovský Petr
CH, TV
585 220 663 kl. 212
Ing. Fesyuková Albina
AJ
585 220 663 kl. 112
Mgr. Fiala Petr, DiS.
AE, IT
585 220 663 kl. 210
Ing. Galeta Pavel
odborné předměty - elektrotechnika
585 220 663 kl. 112
Ing. Herna Jaroslav
odborné předměty - elektrotechnika
585 220 663 kl. 113
Mgr. Bc. Horsáková Ladislava
AJ
585 220 663 kl. 110
Mgr. Janda Pavel, MBA
D, On
585 220 663 kl. 114
Mgr. Kašparová Hana
AJ, MAT
585 220 663 kl. 109
RNDr. Konečný Petr
TV
585 220 663 kl. 206
Ing. Kovář Zdeněk
odborné předměty - elektrotechnika
585 220 663 kl. 210
Mgr. Kryl Marek
FYZ, MAT
585 220 663 kl. 203
Mgr. Krutil Zdeněk
FYZ, MAT
585 220 663 kl. 110
RNDr. Kuklová Lada
E, MAT
585 220 663 kl. 213
Ing. Lžičař Ladislav
odborné předměty - strojírenství
585 220 663 kl. 209
Ing. Mišurec Ondřej
odborné předměty - telekomunikace
585 220 663 kl. 211
Ing. Němeček Jindřich
odborné předměty - elektrotechnika
585 220 663 kl. 211
Mgr. Pečenková Olga
MAT, IKT
585 220 663 kl. 110
Mgr. Pospíšil Roman
odborné předměty - strojírenství
585 220 663 kl. 209
Mgr. Potěšilová Ingrid
FYZ, MAT
585 220 663 kl. 110
Mgr. Roupcová Martina
Tv
585 220 663 kl. 212
Ing. Schäfer Josef
odborné předměty - elektrotechnika
585 220 663 kl. 112
PhDr. Skácelová Jana, Ph.D.
ČJ
585 220 663 kl. 115
Ing. Svozil Jiří
odborné předměty - elektrotechnika
585 220 663 kl. 210
Mgr. Škodová Simona
ČJ
585 220 663 kl. 213
Mgr. Štolfová Petra
AJ
585 220 663 kl. 213
Mgr. Tichý Jaroslav
ČJ, Ov
585 220 663 kl. 115
Ing. Zbraňková Magda
AJ, E
585 220 663 kl. 114
Ing. Zedník Josef
odborné předměty - elektrotechnika
585 220 663 kl. 210
Ing. Zicháčková Emílie
E, Ov
585 220 663 kl. 114
Učitelé odborného výcviku
Jméno
Funkce
Telefon
Bittner Tomáš
mechanik-opravář
PNEUSERVIS
608 652 163
Fojtů Lukáš
strojírenství
 
Handl Jiří
strojírenství
 
Janík Radek
elektrotechnika
 
Košnár Vladimír
elektrotechnika
 
Man Vladimír
elektrotechnika
 
Mgr. Mareš Pavel
strojírenství
 
Mišurec Miroslav
elektrotechnika
 
Navrátil Pavel
elektrotechnika
 
Piterka Jaroslav
elektrotechnika
 
Ing. Skácel Antonín
strojírenství
 
Bc. Šperlík Zdeněk
elektrotechnika
 
Provozní a správní zaměstnanci
Jméno
Funkce
Telefon
Ing. Jandová Pavlína
ekonom
585 220 663 kl. 202
Mgr. Fordeyová Miroslava
účetní
585 220 663 kl. 204
Hora Jan, DiS.
správce IT
585 220 663 kl. 216
Hálková Hana
referent majetkové správy
585 220 663 kl. 205
Hibrantová Irena
referent majetkové správy
733 581 545
Lakvová Věra
matrika pro žáky - přihlášky ke studiu !!!
585 220 663 kl. 205
Sýkorová Eva
mzdová účetní
585 220 663 kl. 204
vrátnice
13:00 - 18:00 hodin
585 220 663 kl. 201
Domov mládeže
Jméno
Funkce
Telefon
Mgr. Krejčíř Lubomír
vedoucí DM
607 680 749
Lošťák Oldřich
vychovatel
736 628 395
Bc. Trhlík Miroslav
vychovatel
736 628 395
Přecechtěl Jaromír
vychovatel
736 628 395
Hlavní partneři
Menu