Suplování:   Pátek 20.5.2022 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

T4

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

mat.

MEV4

 

sv

sv

sv

sv

sv

sv

sv

             

MES4

 

sv

sv

sv

sv

sv

sv

sv

             

PD2

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

             

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Emanovský Petr

 

-

Pl

Sk

Fi

In

..

..

             

Fesyuková Albina

-

St

..

..

-

Vl

-

-

             

Galeta Pavel

 

Ur

Ur

-

-

Pl

-

..

             

Horsáková Ladislava

 

Vl

-

..

                     

Pečenková Olga

-

..

..

Rp

-

Sl

Kr

-

             

Škodová Simona

-

-

-

                       

Tichý Jaroslav

-

Mi

-

                       

Ehrenberger Lubomír

     

-

..

..

                 

Zbraňková Magda

 

-

..

Pa

Pa

Pa

..

..

             

Zedník Josef

     

Pb

Pb

-

                 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

18

 

mim

mim

mim

mim

mim

mim

mim

             

19

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

6

 

mim

mim

mim

mim

mim

mim

mim

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Fiala Petr

1.hod

odpadá

Ae

MES4 (MSZ)

 

stud.vol.

 

3.hod

odpadá

Ae

T4

 

maturita

 

4.hod

supl. (Em)

ZECH

E1

(34)

 

Indráková Veronika

4.hod

odpadá

IT

MES4 (MSZ)

 

stud.vol.

 

5.hod

supl. (Em)

ZECH

MES1

(16)

 

Kašparová Hana

2.hod

odpadá

AJ

MEV4 (2sk)

 

stud.vol.

 

6.hod

odpadá

M

MEV4

 

stud.vol.

 

7.hod

odpadá

M

MES4

 

stud.vol.

Krutil Zdeněk

1.hod

změna

F

MES2

(21)

 
 

4.hod

změna

M

MES2

(21)

 
 

5.hod

změna

F

MEV2

(36)

 
 

6.hod

supl. (Pe)

M

MEV2

(11)

 

Kuklová Lada

2.hod

změna

M

T3

(26)

 
 

3.hod

výměna <<

M

T3

(35)

z (12.5. 2.hod)

Lichnovský Radomír

3.hod

odpadá

EkM

MEV4 (1EM)

 

stud.vol.

 

4.hod

odpadá

EkM

MEV4 (1EM)

 

stud.vol.

Mikulková Iva

1.hod

supl. (Ti)

P

PD1

(22)

 
 

7.hod

změna

On

T3

(27)

 

Pechalová Martina

2.hod

změna

E

MEV2

(36)

 
 

3.hod

supl. (Zb)

PD1

(22)

 
 

4.hod

supl. (Zb)

Px

PD1

(28)

 
 

5.hod

supl. (Zb)

Px

PD1

(28)

 

Petrů Bořivoj

3.hod

supl. (Zd)

MT

SM1

(27)

 
 

4.hod

supl. (Zd)

MT

SM1

(27)

 

Potěšilová Ingrid

2.hod

supl. (Em)

Tv

MEV3

(24)

 
 

5.hod

supl. (Ga)

En

T3

(27)

 
 

6.hod

odpadá

M

T4

 

maturita

Roupcová Martina

1.hod

odpadá

Tv

PD2

 

absence třídy

 

3.hod

supl. (Pe)

M

T2

(29)

 

Schfer Josef

3.hod

odpadá

EkM

MEV4 (2EM)

 

stud.vol.

 

4.hod

odpadá

EkM

MEV4 (2EM)

 

stud.vol.

Skácelová Jana

3.hod

supl. (Em)

Tv

T1

(37)

 

Svozil Jiří

5.hod

supl. (Pe)

M

E1

(34)

 

Šimek Ladislav

1.hod

odpadá

TMO

MES4 (MSaZ)

 

stud.vol.

 

2.hod

odpadá

TMO

MES4 (MSaZ)

 

stud.vol.

 

5.hod

odpadá

PV

MES4 (MSaZ)

 

stud.vol.

Škodová Simona

5.hod

odpadá

ČJ

MEV4

 

stud.vol.

Štolfová Petra

1.hod

změna

AJ

MEV2 (1Aj)

(36)

 
 

1.hod

spojeno (Fs)

AJ

MEV2 (2Aj)

(36)

 
 

2.hod

změna

AJ

MES2 (MSZ)

(21)

 
 

6.hod

změna

AJ

T3

(27)

 

Urban Tomáš

1.hod

supl. (Ga)

DT

T2

(28)

 
 

2.hod

supl. (Ga)

DT

T2

(28)

 
 

3.hod

změna

ET

MES2 (MSZ)

(8)

 

Valentová Markéta

1.hod

spojeno (Hs)

AJ

T1 (1Aj)

(31)

 
 

1.hod

změna

AJ

T1 (2Aj)

(31)

 
 

5.hod

spojeno (Fs)

AJ

MO2 (1Aj)

(21)

 
 

5.hod

změna

AJ

MO2 (2AJ)

(21)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

PD2

 

absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

PD2

 

absence třídy

Dostálová Pavla

2.hod

odpadá

ET

MES4 (MSZ)

 

stud.vol.

 

3.hod

změna

Zet

MEV2

(36)

 
 

4.hod

změna

Zet

MEV2

(36)

 

Ehrenberger Lubomír

1.hod

změna

DT

T3

(26)

 

Změny v rozvrzích tříd:

E1

4.hod

ZECH

 

(34)

supluje

Fiala Petr

(Em)

 

5.hod

M

 

(34)

supluje

Svozil Jiří

(Pe)

MO2

5.hod

AJ

1Aj

(21)

spojí

Valentová Markéta

(Fs)

 

5.hod

AJ

2AJ

(21)

změna

Valentová Markéta

 

MSZ1

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(Em)

PD1

1.hod

P

 

(22)

supluje

Mikulková Iva

(Ti)

 

3.hod

 

(22)

supluje

Pechalová Martina

(Zb)

 

4.hod

Px

 

(28)

supluje

Pechalová Martina

(Zb)

 

5.hod

Px

 

(28)

supluje

Pechalová Martina

(Zb)

 

6.hod

Px

   

odpadá

 

(Zb)

 

7.hod

Px

   

odpadá

 

(Zb)

MES1

5.hod

ZECH

 

(16)

supluje

Indráková Veronika

(Em)

MES2

1.hod

F

 

(21)

změna

Krutil Zdeněk

 
 

2.hod

AJ

MSZ

(21)

změna

Štolfová Petra

 
 

3.hod

ET

MSZ

(8)

změna

Urban Tomáš

 
 

4.hod

M

 

(21)

změna

Krutil Zdeněk

 

MEV2

1.hod

AJ

1Aj

(36)

změna

Štolfová Petra

 
 

1.hod

AJ

2Aj

(36)

spojí

Štolfová Petra

(Fs)

 

2.hod

E

 

(36)

změna

Pechalová Martina

 
 

3.hod

Zet

 

(36)

změna

Dostálová Pavla

 
 

4.hod

Zet

 

(36)

změna

Dostálová Pavla

 
 

5.hod

F

 

(36)

změna

Krutil Zdeněk

 
 

6.hod

M

 

(11)

supluje

Krutil Zdeněk

(Pe)

MEV3

2.hod

Tv

 

(24)

supluje

Potěšilová Ingrid

(Em)

 

7.hod

ČT

   

odpadá

 

(Ga)

T1

1.hod

AJ

1Aj

(31)

spojí

Valentová Markéta

(Hs)

 

1.hod

AJ

2Aj

(31)

změna

Valentová Markéta

 
 

3.hod

Tv

 

(37)

supluje

Skácelová Jana

(Em)

T2

1.hod

DT

 

(28)

supluje

Urban Tomáš

(Ga)

 

2.hod

DT

 

(28)

supluje

Urban Tomáš

(Ga)

 

3.hod

M

 

(29)

supluje

Roupcová Martina

(Pe)

T3

1.hod

DT

 

(26)

změna

Ehrenberger Lubomír

 
 

2.hod

M

 

(26)

změna

Kuklová Lada

 
 

3.hod

M

 

(35)

výměna <<

Kuklová Lada

z (12.5. 2.hod)

 

5.hod

En

 

(27)

supluje

Potěšilová Ingrid

(Ga)

 

6.hod

AJ

 

(27)

změna

Štolfová Petra

 
 

7.hod

On

 

(27)

změna

Mikulková Iva

 

SM1

3.hod

MT

 

(27)

supluje

Petrů Bořivoj

(Zd)

 

4.hod

MT

 

(27)

supluje

Petrů Bořivoj

(Zd)

 

Zpracováno v systému Bakaláři